PASLAUGOS

Vaizdo stebėjimo sistemos

Dirbame su populiariausiu Lietuvoje ir laiko patikrintų gamintojų tokių kaip „Dahua”, „Hikvision”, ” Reolink” , „Visar’ produkcija. Parenkame ir paruošiame darbui  optimaliausia kliento poreikius atitinkančia sistemą. Visos mūsų montuojamos sistemos yra naktinio matymo, taip pat galime pasiūlyti naujausių technologijų sistemas kurių pagalba tamsoje vietoje įprasto juodai/balto vaizdo matome spalvotą vaizdą, tokį patį vaizdą kaip ir dieną. Taip pat montuojame sistemas kurios apsaugo lauko   perimetrą, užbrėžiame ribas kurias peržengus klientas akimirksniu gauna aliarmus į telefoną ar kitą naudojamą įrenginį.

Visos mūsų montuojamos sistemos turi galimybę vaizdą stebėti realiu laiku, tereikia, kad išmaniajame telefone ar kitame įrenginyje veiktų internetas ir kas vyksta jūsų namuose, kieme ar kitoje aplinkoje, kur sumontuotos vaizdo stebėjimo kameros galėtumėte matyti realiu laiku. Taip galime pasiūlyti slaptas kameras, medžiotojų kameras, kilnojamas kameras kurioms tereikia įdėti sim kortelę ir galite stebėti vaizdą realiu laiku. Šioms kameroms galima pakraunama baterija arba saulės baterija. Taip pat visas mūsų montuojamas vaizdo stebėjimo sistemas galima jungti prie saugos tarnybos.

Apsauginės signalizacijos

Šiais technologijų laikais, kai yra labai didelė begalės gamintojų konkurencija ir pasiūla, mes per ilgametę patirtį pasirinkome puikiai veikiančius, ilgaamžius produktus kurie tarnauja klientui ir yra visiškai patikimi. Dažniausiai montuojamos ir klientų pamėgtos sistemos „DSC”, „PARADOX”, „SECOLINK”, „ELDES”, „TRIKDIS”. Dažniausiai namams, biurui, garažui ir pan. Sistema susideda iš kelių komponentų: judesio daviklis(gali būti su stiklo dūžio aptikimų), klaviatūra (galimas pasirinkimas ir nenaudoti klaviatūros, o visą reikiamą informaciją valdyti  išmaniajame telefone). Sirena (gali būti tiek viduje, tiek išorėje). Magnetiniai durų, langų jutikliai.

Apsauginė centralė (paprastai kalbant sistemos smegenis). Siųstuvas įrenginys siunčiantis informaciją apie įvykius saugos tarnybai arba tiesiog į mobilųjį telefoną. Taip pat prie visos sistemos klientai labai dažnai pasirenka dūmų arba temperatūros jutiklius.

1. Judesio daviklis paprastai kalbant fiksuoja judesį į centralę kurį toliau atitinkamai siunčia aliarmą kuris siųstuvo pagalba siunčiamas į saugos tarnybos pultą, ar mobilųjį telefoną, programėlę išmaniajame telefone. Daviklis gali būti su stiklo dūžio aptikimu arba paprastas, taip pat nereaguojantis į gyvūnus iki tam tikro svorio.

2. Magnetiniai durų, langų, vartų, seifo durų jutikliai. Tai paprasto veikimo davikliai, kurie reaguoja atidarius duris, langus, vartus ir pan.

3. Apsauginė centralė tai kaip ir minėjau visos mūsų sistemos smegenis. Gali būti daug skirtingų zonų, taip pat zonos išplečiamos naudojant specialius išplėtėjus.

4. Sirena tai mus informuojantis įrenginys skleidžiantis garso ir šviesos signalus ir mus įspėjantis apie galimą įsibrovimą.

5. Klaviatūra tai mūsų sistemos valdymo pultelis, taip pat jame matome apie visas sistemos suveikusias zonas, gedimus ir kitą informaciją.

6. Siųstuvas tai prietaisas kuris siunčia visus signalus į kliento ar saugos tarnybos įrenginius apie visus įvykius saugomoje patalpoje (aliarmai, uždarymai, atidarymai, gaisro pavojus).

7. Dūmų arba temperatūros jutiklis. Dažniausiai naudojamas katilinėse, gamybinėse patalpose, virtuvėse ir pan. Taip pat davikliai sujungti su visa sistema ir siunčia informaciją jei patalpos yra uždūmintos ar patalpose pakilo temperatūra.

 
Tai tik pagrindiniai apsauginės sistemos komponentai dar gali būti naudojami papildomi jutikliai pvz.: vibraciniai (kada bandoma patekti į patalpas išmušant skylę sienoje), lauko judesio davikliai ir t.t.

Visos mūsų montuojamos sistemos gali būti tiek belaidės, tiek laidinės, patys komponentai įvairiausių spalvų, dizaino, kiekvienas komponentas parenkamas pagal kliento poreikius ir norus.

Telefonspynės, praėjimo kontrolės sistemos

Visos šios sistemos veikia panašiai tiek naudojant daugiabučiuose, tiek privačių namų kiemuose, ofisuose, ir pan. Tačiau yra daug skirtingų pasirinkimų priklausomai nuo situacijos. Galime pasiūlyti tiek telefonspynes daugiabučiams, tiek ofisams, privačių namų kiemams, gamybinėms patalpoms ir pan. Galimi garsą ir vaizdą perduodantys įrenginiai, kortelių skaitytuvai, piršto antspaudo skaitytuvai ir pan. Dėl kiekvienos situacijos kreiptis individualiai ir pasiūlysime geriausia sprendimą.

Lauko perimetro apsaugos sistemos

Galimi mikrobangų davikliai, kurių komplektą sudaro du jutikliai vienas siųstuvas, kitas imtuvas. Erdvėje tarp siųstuvo ir imtuvo sukuriamas tūrinis, elipsoido  formos elektromagnetinis laukas. Imtuvas registruoja elektromagnetinio lauko pakeitimus ir generuoja pavojaus signalą, kai pažeidėjas kerta saugomą perimetro atkarpą.  Taip pat galimi IR spindulių barjerai, komplektas taip pat susideda iš siųstuvo ir imtuvo. Veikimo principas labai panašus kaip ir aukščiau minėtų jutiklių tiesiog šis  variantas yra paprastesnis, pigesnis ir galimi trumpesni saugojimo zonos atstumai. Galimas ir kitas variantas naudojant jautrų kabelį, kuris montuojamas ant tvoros ir bandant perlipti tvorą, ar išardyti iškart sugeneruojamas aliarmas.

Priešgaisrinės sistemos

Galime suprojektuoti ir sumontuoti atskirą priešgaisrinę sistema gamybinėms patalpoms, sandėliams ir pan. Paprastai priešgaisrinė sistema susideda iš specialių dūminių, temperatūrinių jutiklių, specialios valdymo, informavimo panelės. Taip pat tam tikrose patalpose naudojami barjeriniai davikliai kurie montuojami tam tikrame aukštyje ir lazerinio spindulio pagalba sudaro tarsi lubas, kurias pasiekus dūmams davikliai sugeneruoja aliarmą. Visos mūsų montuojamos priešgaisrinės sistemos atitinka LR priešgaisrinės saugos reikalavimus, taip pat visus jutiklius montuojame GRIEŽTAI pagal LR įstatymuose nustatytus aukščius, daviklių išdėstymo tvarką, daviklių kiekį pagal kiekvienos patalpos dydį.

LED apšvietimas

Galime pasiūlyti įvairius led apšvietimo sprendimus tiek namams naudojant led juostas, tiek laukui, gamybinėms patalpoms ir pan.

Kontaktai